پیام دکتر لیلا عطایی رییس کنگره دوازدهم

دکتر لیـلا عـطایی

رییس دوازدهمیـن کنـگره سالیـانه

انجمن دندانپزشـکان عمـومی ایران


 
بنام عشق

معاشران گره از زلف یار باز کنید                شبی خوش است بدین قصه‌اش دراز کنید


 
دوازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران پیامی برای من داشته که در طی 10 سال گذشته و آن این بوده که کاری دشوار و ناشدنی با همکاری و همیاری عده ای همدل فقط شدنی خواهد شد.
 امروز روزی دیگری است و امسال کنگره ای دیگر که باز  شور و شوق و عشقی به همراه خواهد داشت؛ نیوشیدنی! گرد هم جمع خواهیم شد تا تفکرات نو را راهبردی کنیم و در طرح درمان های روزمره مطب های خود، آن را مدنظر قرار دهیم.
ضمن آنکه سلامت دهان و دندان و پیشگیری راهی شاید برای شروع، مقدم بر درمان بدانیم تا هم درمان ها و هم بیماران مان دائمی تر باشند.
در کنگره دوازدهم انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در دی ماه ۱۳۹۶، نوزدهم تا بیست و دوم در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.
تم کنگره "اندیشه‌های راهبردی در دندانپزشکی و طرح درمان" و شعار کنگره "سلامت دهان و دندان در هزاره سوم" می‌باشد که امیدواریم سخنرانی ها بیشتر حول این محورها برگزار گردد و همکاران به حد کفایت همچون گذشته از این کنگره بار علمی و عملی مناسب برند.
بدانیم که همه زحمات گروهی از دوستان و همکاران شما که دور هم جمع شده اند در زمینه اجرایی و علمی، بدون حضور شما عزیزان ثمری نخواهد داشت و از طرفی نظرات، عقاید و انتقادات شما سروران گرامی، چون همیشه راهگشا و چراغ راه ما خواهد بود و ما را در نهایت به هدف مشترکی خواهد رساند که تنها با عشق و همکاری راهیابی به آن ممکن است.
پس بیایید تا در این راه، دست در دست هم و در کنار هم سیمرغ عطار شویم و یا علی گوییم تا عشق آغاز گردد.
 دست تک تک شما را برای یاری می فشاریم.


 
دوستدار همه شما
دکتر لیلا عطایی 
   1396/7/2 10

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

حضرت امام محمد باقر(ع) امام پنجم شيعيان در مدينه به دنيا آمد. مادرش، فاطمه معروف به ام عبداللَّه، دختر امام حسن(ع) مي‏باشد و اين امام از پدر و مادر علوي و هاشمي است. ابوجعفر كنيه‏ي ايشان و باقر و باقرالعلوم نيز از القاب آن حضرت مي‏باشند.

ادامه مطلب