پیام دکتر اسماعیل یاسینی دبیرعلمی کنگره دوازدهم


پیام دکتر اسماعیل یاسینی

دبیرعلمی دوازدهمین کنگره علمی سالیانه

انجمن دندانپزشکان عومی ایران


 
 
سلام و احترام حضور همکاران عزیز و ارجمند
با عنایت به این مسئله که دوازدهمین کنگره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران قرار است از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ دی ماه ۱۳۹۶ در برج میلاد برگزار می شود، که این امر با مساعدت و همکاری دست‌اندرکاران اجرایی صدیق انجمن و مشاورین علمی رشته های تخصصی که اکثراً از اساتید دانشگاهی هستند بتوان کنگره ای باشکوه، با بار علمی که درخور دندانپزشکان محترم باشد برگزار گردد.
در کنگره دوازدهم با تم " اندیشه‌های راهبردی در دندانپزشکی و طرح درمان" که صرفاً با نگاه تک بعدی در درمان نبوده بلکه تفکر در طرح درمان‌های مختلف و سپس درمان مناسب است متکی می باشد.
لذا با برنامه‌ریزی‌های انجام شده سعی در استفاده از اساتید باتجربه و دانشمند و متخصصین جوان و با انگیزه و سایر همکاران به صورت پانل های سخنرانی، پانل هایی با موضوعات بین رشته ای (Interdisciplinary)  و یا پانل های چالشی و ...  به صورت کنگره ای باشکوه و درخور همکاران محترم صورت گیرد.
حضور گرم و صمیمی شما همکاران و دندانپزشکان محترم باعث افتخار و مباهات است که در این گردهمایی هر چه بیشتر شرکت فرمایید
منتظر دیدار گرمتان هستیم
با احترام
دکتر اسماعیل یاسینی


 
   1396/7/2 11:58

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

حضرت امام محمد باقر(ع) امام پنجم شيعيان در مدينه به دنيا آمد. مادرش، فاطمه معروف به ام عبداللَّه، دختر امام حسن(ع) مي‏باشد و اين امام از پدر و مادر علوي و هاشمي است. ابوجعفر كنيه‏ي ايشان و باقر و باقرالعلوم نيز از القاب آن حضرت مي‏باشند.

ادامه مطلب